• |
ide | kryesore

Vlorë/ Plagosje me thikë pranë një shkolle 9-vjeçare

-Instant, Lajme, Të fundit

Një person është plagosur me thikë pranë një shkolle 9-vjeçare, në qytetin e Vlorës. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të palestrës së mundjes.


I plagosuri është rreth 50 vjeç dhe ngjarja mendohet se ka ndodhur për motive të dobëta. Personat e përfshirë në konflikt janë fqinj. Policia njofton se është arritur të ndalohet autori i dyshuar i plagosjes.


2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu