• |
ide | kryesore

Harrison Ford aksidentohet gjatë xhirimeve të filmit “Indiana Jones 5”

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori Harrison Ford ka pësuar një aksident gjatë  xhirimeve të  filmit“Indiana Jones 5”.


Sipas mediave, Harrison ishte duke xhiruar një skenë lufte ku ka pësuar një dëmtim në shpatull. Menjëher pas incidentit aktori  është dërguar  në spital dhe regjisori James Mangold  ka nisur xhirimet  pa Ford.‘Indiana Jones 5’ është filmi i pestë dhe i fundit në seri, i cili po xhirohet në Mbretërinë e Bashkuar dhe pritet të dalë në treg në 2022.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu