• |
ide | kryesore

Khloe Kardashian fotografohet për herë të parë në publik pas ndarjes nga Tristan Thompson

-Instant, Paparazzi, Slider

Khloe Kardashian është shfaqur për herë të parë në publik pas ndarjes nga Tristan Thompson.


Khloe është fotografuar nga paparacët teksa shëtiste në Los Angeles me vajzën e saj, True.Kardashian i dha fund lidhjes me Thompson para pak kohësh pasi sipas një burimi ajo nuk kishte më besim tek ai.“Ata kanë punuar për thashethemet në lidhje me tradhtinë javët e fundit, por Khloe i tha Tristian se e ka humbur gjithë besimin ndaj tij dhe lidhja nuk mund të rregullohet më. Khloe tentoi realisht, por përfundimisht ndihet shumë e tradhtuar prej tij. Ajo i ka dhënë fund dhe thotë se nuk do të kthehet më mbrapa”, u shpreh burimi.


Image

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu