• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit/ Kthjellime dhe temperatura të larta

-Instant, Lajme, Të fundit

Sipas MeteoAlb: Masat ajrore nga veriu i Afrikës do të vijojnë të kushtëzojnë kthjellime dhe temperatura të larta në të gjithë republikën e Shqipërisë. Parashikohet që pasditja të lër me kthjellime bregdetin dhe zonat e ulta por vranësira të lehta shfaqen në zonat përgjatë kufirit lindor.


Temperaturat e ajrit mbeten të pandryshuara gjatë mëngjesit por ulen lehtë vlerat e mesditës duke luhatur ekstremumet ditore nga 18°C deri në 41°C.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu