• |
ide | kryesore

Renée Zellweger, në një romancë të re dashurie

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar se aktorja Renée Zellweger ka nisur një romancë dashurie me Ant Anstead.


Sipas mediave,ata filluan të dilnin së bashku pas realizimit të xhirimevea të “Discovery + Celebrity IOU: Joyride”. Ndërkohë që ditën e hënë, revista “People” konfirmoi se Anstead dhe Christina Haack kishin zyrtarizuar divorcin e tyre. Çifti kanë së bashku një djalë të quajtur Hudson, i cili është vetëm 21 muajsh. Të dyve u është dhënë kujdestaria e përbashkët ligjore dhe fizike e Hudson.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu