• |
ide | kryesore

Tjetër aksident/ Shoferja godet motorin, një i ri në gjendje të rëndë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një tjetër aksident ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të premteje në Elbasan. Mësohet se një automjet që drejtohej nga një grua ka përplasur një të ri që ishte dukë lëvizur me një motor të marrë me qira.


Ngjarja ndodhi në afërsi të urës së Zaranikës. Mësohet se i riu ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore dhe është dërguar në spitalin kirurgjik. Rrethanat e ngjarjes nuk dihen ende.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu