• |
ide | kryesore

Video që po bën xhiron e rrjetit/ Rihanna dhe ASAP Rocky ju ndalohen hyrja në lokal

-Instant, Paparazzi, Slider

A e kishit menduar se dikush mund të guxonte t’ia mohonte Rihanna-s dhe A$AP Rocky-t hyrjen në një club? Me siguri jo, por ja që ndodhi! Në një video që po qarkullon në internet, këngëtarja e famshme dhe i dashuri i saj u panë duke u përpjekur të futeshin në një lokal në New York City, ku roja i sigurisë, me sa duket, e ndaloi çiftin të hynte për shkak se nuk kishin mjet identifikimi me vete.
Rihanna-s, yllit të muzikës, e cila është shumë e famshme dhe një multimilionere dhe A$AP Rocky-t, i cili është gjithashtu nga reperët më të famshëm, iu refuzua hyrja në një lokal sepse nuk kishin mjet identifikimi [edhe pse i njeh e gjithë bota.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu