• |
ide | kryesore

Gjendet i pajetë një person në plazhin e Durrësit

-Instant, Lajme, Të fundit

Është gjendur një person i mbytur, pranë shëtitores “Taulantia” në Durrës.


Personi i mbytur i përket gjinisë mashkull.


Deri më tani nuk dihen detaje të hollësishme në lidhje me këtë ngjarje të rëndë, ndërsa mësohet se policia dhe ambulanca kanë mbërritur në vendin e ngjarjes.

Njoftimi i Policisë:

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 26.06.2021, në orën 19:40, në lagjen nr.1, Durrës, në breg të detit është gjetur i mbytur një shtetas ende i paidentifikuar

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e personit.

 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu