• |
ide | kryesore

Aktori Ricky Gervais, së shpejti me një yll në “Walk of Fame”

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se aktori Ricky Gervais pritet që së shpejti të nderohet me një yll në trotuarin e famshëm të “Hollywood”.


 


Ricky është shprehur  se ndihet shumë i lumtur dhe nëse nëna e tij do të ishte gjallë do të kishte qenë shumë krenare.
 “Nëna ime do të kishte qenë krenare. Jo për mua që jam një mega-yll botëror. Por të qenit në “The Reading Chronicle”, e kam fjalën, – u shpreh ai.

 

Image

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu