• |
ide | kryesore

Covid-19 në Kosovë/ Një viktimë dhe 14 raste të reja

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Në 24 orët e fundit në Kosovë një person ka humbur jetën nga Covid-19 dhe 14 raste të reja janë zbuluar.


Edhe ditën e djeshme në Kosovë u shënua po një i vdekur, kurse sot ka tre raste më shumë se dje.


Në 24 orët e fundit 12 persona janë shëruar.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.