• |
ide | kryesore

Ed Sheeran zbulon gabimin që ka bërë me Taylor Swift

-Instant, Paparazzi, Slider

Ed Sheeran ka folur së fundmi rreth miqësisë së tij me këngëtaren Taylor Swift.


Ed ka treguar se kanë një marrëdhënie shumë të mirë, mirëpo ai ka zbuluar se ai i ka dhënë një këshillë të gabuar Taylor,  përsa i përket botës së muzikës.”Unë i thashë dicka asaj, pasi më luajti “Blank Space” dhe “Bad Blood”. Ajo më pyeti se cila nga dy këngët duhet të dalë e para? Unë i thashë se definitivisht duhet “Bad Blood”, pasi është një ‘bombë’. Por, dukshëm “Blank Space” ka korrur më shumë sukses. Unë isha totalisht gabim”, u shpreh Sheeran.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu