• |
ide | kryesore

Plagosi me thikë 2 sirianë në Durrës, arrestohet 40-vjeçari nga Berati

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Policia e Durrësit njoftoi se rreth orës 15:20, në lagjen nr.4 të këtij qyteti, 40-vjeçari Oligert Qama dyshohet se për motive të dobëta, ka plagosur me thikë, 2 shtetas të huaj (dyshohet shtetas sirianë), të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve.


“Shërbimet e Policisë menjëherë kanë kapur dhe arrestuar autorin e dyshuar të kësaj ngjarje banues në Berat, i cili po shoqërohet në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes” – thuhet në njoftimin e policisë. ©LAPSI.al


5 Comments

  1. Sirianet mos i lene rrugeve keta sorosianet. Gjithe bota i ka neper kampe e burgje ne i kemi rrugeve.

  2. Ca do me thene motive te dobeta
    Si e nxirrka burri thiken kot per qejf
    Fusni brenda sirianet po deshet tu ruani kokat

  3. TURP , ATO IKUN NGA TMERRET E LUFTES , SHQIPATARET KANE ME SHUME SE 50% JASHTE E DUHET TE JETE ME BAMIRES ME TE HUAJT.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.