• |
ide | kryesore

Ish partneri uron Khloe Kardashian për ditëlindje:Je magjike

-Instant, Paparazzi, Slider

Khloe Kardashian ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen e saj të 37 të.


Të shumtë ishin ata që uruan Kardashian, ndër to edhe ish partneri i saj Tristan Thompson.Përmes rrjetit të tij social,Instagram, Tristian postoi një dedikim romantik për ish-partneren.“OMG, Khloe Kardashian. Gëzuar Ditëlindjen! Ti seriozisht je personi magjik më i mahnitshëm që njoh!. Ti ke zemrën më të madhe dhe kujdesesh për të gjithë rreth teje! Je mami dhe shoqja më e mirë për rrethin e vogël që mban! Askënd nuk do të preferoja ta kisha pranë në këtë kohë të jetës sesa ty ! ”, ka shkruar Thompson në postim.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu