• |
ide | kryesore

Aktori turk i jep fund beqarisë

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat turke kanë raportuar se aktori Taner Olmez i ka dhënë fund beqarisë.


Taner është martuar me aktoren Ece Çeşmioğlu dhe kanë realizuar një ceremoni me një numër të kufizuar të të ftuarve për shkak të pandemisë.Gjithashtu dyshja është kurorëzuar nga kryetari i Komunës Metropolitane të Stambollit, Ekrem Imamoglu.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu