• |
ide | kryesore

Ed Sheeran: Dua të jem vetëm baba vajzash

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtari  Ed Sheeran ka folur së fundmi për jetën e tij personale.


Në një intervistë , Ed ka shprehur dëshirën që të zgjerojë në të ardhmen familjen e tij.Gjithashtu ai ka zbuluar se  është gati të ketë më shumë fëmijë dhe do që t’i ketë të gjitha vajza.”Pa diskutim do të isha shumë i lumtur nëse do mund të kisha më shumë fëmijë, por mendoj se vajzat janë shumë herë më superiore ndaj djemve. Duke qenë se jam djalë vetë, mendoj se mund ta them këtë gjë. Mendoj se jemi shumë me fat që kemi një fëmijë dhe do të doja më shumë. Por mendoj se jemi me shumë fat që kemi një. Kështu që nëse nuk ndodh asgjë tjetër, jam shumë i lumtur”, është shprehur këngëtari.


 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.