• |
ide | kryesore

Plumb në kokë dhe gjoks, ekzekutohet i moshuari shqiptar në Francë

Arkiva, Lajme, Të fundit

Njw shqiptar është ekzekutuar në mënyrë mafioze mëngjesin e kësaj të mërkure në Strasburg të Francës.


Një 60-vjeçar shqiptar është qëlluar dy herë në mes të rrugës des Frères-Eberts rreth orës 09:30.


Mediat franceze shkruajnë se 60-vjeçari shqiptar ka marrë një plumb në kokë dhe një në gjoks.

Nga hetimet paraprake dyshohet për larje hesapesh teksa është shpallur në kërkim autori i dyshuar.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu