• |
ide | kryesore

Rita Ora publikon këngën e re (VIDEO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Rita Ora, ka prezantuar projektin e ri muzikor.


“You For Me” mban titullin kënga që është në bashkëpunim me DJ-në e njohur britanik, Sigala.Projekti i dyshes së famshme tashmë është lansuar në të gjitha platformat muzikore, me një paraqitje të mahnitshme të yllit shqiptar. “You For Me, miku im i mahnitshëm Sigala më kërkoi që të këndojë në këtë këngë verore dhe unë nuk mund t’i rezistoja. Unë absolutisht e dua atë dhe besoj se edhe ju do e bëni të njëjtën gjë. Është publikuar tani”, ka shkruar Ora,1 Comment

  1. Kjo nuk ka ze dhe kenga eshte regjistruar me “tune up” qe e kthen sikur kendon nje robot, ska asgje njerezore ne kengen e saj. Thjeshte nje avaz pa vlere qe do kete jete te shkurter.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *