• |
ide | kryesore

Zjarr i fuqishëm në Krujë, rrezikohen disa banesa

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Sot në Krujë, një zjarr i madh ka përfshirë një sipërfaqe me pemë frutore, shkurre e ferra. Vatra është regjistruar në lagjen Micjane të Borizanës.


Nga të dhënat paraprake mësohet se nga zjarri janë djegur disa dynym dhe zjarrfikëset po përpiqen të lokalizojnë flakët.


Po ashtu mësohet se në afërsi të vatrës së zjarrit ka edhe banesa.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.