• |
ide | kryesore

Video/ Gol tipik i Schick: arrin Ronaldon e kthen në lojë Cekinë ndaj Danimarkës

-Instant, Sport, Video

Republika Ceke e ka nisur pjesën e dytë të cerekfinales me Danimarkën në mënyrën e duhur. Zëvendësimi i dyfishtë i Silhavy ka dhënë impaktin e duhur dhe në minutën e 49 cekët rikthehen në lojë me lojtarin e tyre më përfaqësues. Patrick Schick ka shënuar golin e pestë në Euro 2020, duke barazuar Cristiano Ronaldon në krye të golashënuesve e duke ngushtuar rezultatin në 2-1, për ti dhënë shpresë në minutat e mbetura një rikuperimi të Cekisë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.