• |
ide | kryesore

Covid-19 në Kosovë/ Në 24 orët e fundit, një viktimë dhe nëntë raste të reja

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Në 24 orët e fundit në Kosovë ka humbur një person jetën nga infektimi me Covid-19, ndërsa nëntë raste të reja janë zbuluar.


14 persona janë shëruar.


Deri tani në Kosovë janë regjistruar 107,797 raste të infektuara me koronavirus. 2 mijë e 261 persona kanë vdekur si pasojë e këtij virusi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu