• |
ide | kryesore

Fier/ E moshuara hidhet nga kati i tretë i banesës dhe humb jetën

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të diele në Fier, ku një e moshuar i ka dhënë fund jetës, duke u hedhur nga kati i tretë i banesës ku jetonte.


Mësohet se ka ndërmarrë aktin e rëndë 74-vjeçarja F. K., e cila jetonte e vetme, vuante nga depresioni dhe ishte e sëmurë, ku së fundit kishte bërë dhe një operacion.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu