• |
ide | kryesore

Pas deklaratave të Britney Spears, reagon mamaja e saj: Nuk di cfarë të mendoj

-Instant, Paparazzi, Slider

Mamaja e Britney Speras, Lynne Spears, ka folur për herë të parë pas rrëfimit të këngëtares për kujdestarinë e të atit.


Përmes një lidhje telefonike me “The New Yorker” Lynne ka treguar se ndihet e lënduar nga gjithë kjo situatë.“Kam ndjenja të përziera për gjithçka. Nuk e di çfarë të mendoj,ka shumë dhimbje, shumë shqetësim. Tani jam mirë. Jam mirë në shmangien e gjërave”, është shprehur Spears. Sipas disa gazetarëve ajo nuk ka preferuar të japë shumë detaje në lidhje me cështjen e kujdestarisë dhe se do i duhej të mbyllte celularin nëse do i afrohej ndonjë nga familjarët e saj.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.