• |
ide | kryesore

Pasi mbështeti publikisht Britney Spears, motra e saj kërcënohet nga fansat

-Instant, Paparazzi, Slider

Para pak ditësh, motra e Britney Spears, Jamie foli për herë të parë për kujdestarinë e të atit.


Përmes rrjetit të saj social, Instagram, Jamie postoi një video ku tregonte se nuk ka folur më parë, pasi i takonte vetë Britney-t që të tregonte të vërtetat mbi jetën e saj.“Arsyeja e vetme pse nuk kam folur më parë, është sepse mendoja se nuk më takonte mua kjo gjë për sa kohë motra ime është e aftë të flasë vetë dhe të thotë atë që ndjen publikisht. Tashmë që ajo ka folur dhe ka thënë hapur ato që kishte nevojë të thoshte, mendoj se mund të ndjek rrugën e saj dhe të them çfarë duhet të them.Kam bërë një zgjedhje shumë të vetëdijshme që të përfshihem në jetën e saj vetëm si motra, si një teze për djemtë e saj. Ndoshta nuk e kam mbështetur ashtu sic do të donte publiku me një hashtag në një platformë publike, por ju siguroj se e kam mbështetur motrën time para se të kishte një hashtag dhe do e mbështesë edhe më vonë”, u shpreh Jamie.Mirëpo pas postimit të videos, ajo ka zbuluar se ka marrë mesazhe kërcënuese. Në një deklaratë të publikuar, Spears ju ka kërkuar njerëzve që të mos i dërgojnë më mesazhe kërcënuese me vrasje asaj dhe familjes së saj.“Përshëndetje, unë respektoj që cdo njeri ka të drejtën për t’u shprehur, por a mund të ndaloni së më dërguari mesazhe kërcënuese, veçanërisht kërcënimet me vdekje për fëmijët”, shkruajti ajo.


Jamie Lynn Spears

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu