• |
ide | kryesore

Zendaya dhe Tom Holland , në një lidhje dashurie

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorët Zendaya dhe Tom Holland, kanë konfirmuar së fundmi romancën e tyre.


Dyshja u fotografua duke shkëmbyer puthje me njëri-tjetrin teksa po prisnin në semafor në një makinë sportive të tipit ‘Audi”. Zendaya dhe Tom  u panë në lagjen Silver Lake të Los Angeles, ku jeton mamaja e aktores, Claire Stoermer. Aludimet për një lidhje mes tyre nisën  në vitin 2017 pas pjesëmarrjes së tyre në filmin  “Spider-Man: Homecoming” . Një burim u shpreh për People në 2017 se ata kanë shkuar në pushime me njëri-tjetrin dhe përpiqen të kalojnë sa më shumë kohë bashkë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu