• |
ide | kryesore

Nick Canon ,baba për herë të shtatë

-Instant, Paparazzi, Slider

Reperi Nick Cannon është bërë baba për herë të shtatë.

Ndërkohë, ditë më parë ai u bë baba i dy binjakëve, Zion Mixolydian Cannon dhe Zilion Heir Cannon. Reperi ka deklaruar në intervista se  praktikon poliamorinë, mban marrëdhënie intime me disa femra përnjëherë me njohurinë dhe pëlqimin e të gjitha partnereve. Aktualisht ai po ndërton një familje me tri gra :Abby De La Rosa, Brittany Bell dhe Alyssa Scott.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu