• |
ide | kryesore

Propozim buzë detit, mbi rërën e Maldives: Covidi i ndaloi Cancelos Europianin, por jo martesën

-Instant, Sport

Joao Cancelo do të kishte luajtur në Kampionatin Europian me Portugalinë nëse Covid 19 nuk do ta kishte ndaluar. Sidoqoftë, lojtari gjeti një mënyrë për të ngushëlluar veten. Në një plazh të bukur dhe piktoresk në Maldive, mbrojësi portugez i propozoi për martesë mikeshës së tij Daniela Machado.


Cifti – që ka një vajzë së bashku, quhet Alicia – postuan foto të propozimit dhe për rastin e vecantë pozuan. “Ajo tha po”, shkruajti ai. Dhe ajo konfirmoi: “I thashë po”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.