• |
ide | kryesore

Marlon Wayans: Motrat Hilton ishin frymëzimi për filmin “White Chicks”

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori Marlon Wayans, ka zbuluar së fundmi se nga  është frymëzuar për filmin komedi  “White Chicks”.

 


Përmes rrjetit të tij social, Marlon ka publikuar një foto me Paris dhe ka treguar se gjithcka nisi pasi ai dhe vëllai i tij, Shawn Wayans, panë motrat Hilton në kopertinën e një reviste. “Vëllai më  telefoni  në tre të mëngjesit  dhe më tha: “Marlon, duhet t’i luajmë ‘zoçkat e bardha’.Pasi pashë fotografinë e motrave Hilton në kopertinën e revistës unë e kuptova menjëherë cfarë donte të thoshte. Ato ishin aq të famshme në atë kohë dhe pasqyronin kulturën popullore. Prandaj, faleminderit Paris dhe Nicky që jeni muza.Kur ta xhirojmë vazhdimin, duhet të shkojmë së bashku për shoping”, shkruajti në postim ai.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu