• |
ide | kryesore

Video/ Damsgaard trondit Wembley me një super gol: Anglia e pëson për herë të parë në Europian

-Instant, Sport, Video

Danimarka vazhdon të bëjë surpriza në këtë kampionat Europian dhe në Wembley është duke përgatitur atë më të madhen. Anglia favorite, që nuk kishte pësuar asnjë gol në turne deri tani, duhet ti përulet klasit të Damsgaard në minutën e 30. Goditja e danezit në gjysëmfinalen e dytë të Euro 2020 nga goditja e dënimit nuk i lë asnjë shans Pickford.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.