• |
ide | kryesore

Vrasja e 2 vëllezërve Haxhia/ SPAK përfundon hetimet për Talo Çelën dhe grupin e tij

-Instant, Lajme, Të fundit

SPAK ka përfunduar hetimet për Talo Çelën dhe grupin e tij lidhur me 2 vrasje të bujshme në Durrës atë të 2 vëllezërve Viktor dhe Besmir Haxhia dhe vrasjen e të rinjve Dorian Shkoza, Anxhelo Avdia. Çështja është dërguar ndërkaq për gjykim.


Për vrasjen e vëllezërve Haxhia akuzohen Talo Çela, Nuredin Dumani, Klevis Alla, Altin Ndoci, Besian Xhixha dhe Enver Diva.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu