• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit për sot: Temperaturat arrijnë deri në 41 gradë

-Instant, Lajme, Të fundit

Sipas MeteoAlb: Moti në Shqipëri do të karakterizohet nga kthjellime dhe temperatura të larta, situatë e cila vijon deri pasdite kur në gjysmën lindore të vendit shfaqen vranësira kalimtare. Ndersa bregdeti vijon me kthjellime. Parashikohet qe moti i nxehtë të mbetet edhe gjatë natës.


Temperaturat e ajrit rriten sërisht në mëngjes por edhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 18°C deri në 41°C.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu