• |
ide | kryesore

Zbulohet regjisori i filmit fantastiko-shkencor “Rebel Moon”

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se Regjisori  Zack Snyder,do të punojë për skenarin dhe regjinë e filmit fantastiko-shkencor, “Rebel Moon”.

Sipas tyre   projekti i ri është frymëzuar nga “Star Wars” dhe nga puna e  regjisorit japonez, Akira Kurosawa. Zack do të bashkëpunojë për skenarin e filmit me Shay Hatten dhe Kurt Johnstads ndërsa gruaja e tij, Deborah Snyder, do të bashkohet me të në produksion. Xhirimet janë caktuar të fillojnë në vitin 2022.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu