• |
ide | kryesore

Angelina Jolie, sërish në gjyq me Brad Pitt

-Instant, Paparazzi, Slider

Angelina Jolie ka hedhur sërish në gjyq ish bashkëshortin e saj , Brad Pitt.


 


Sipas mediave ajo ka kërkuar në dokumentin e paraqitur në gjykatë që të shesë pjesën e saj në biznesin e tyre të përbashkët të verës. Aktorja është shprehur se nuk dëshiron të jetë partnere me Pitt dhe i ka drejtuar kërkesë gjykatës për heqjen e ndalimit të përkohshëm të hyrjes në pronën e tyre.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu