• |
ide | kryesore

Megan Fox: Më kritikojnë pse djali im vesh fustane

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja Megan Fox së fundmi ka folur për fëmijët e saj me ish bashkëshortin Brian Austin Green.


Në një intervistë,Megan ka treguar se shpesh herë ajo është kritikuar nga njerëz “të këqinj” për stilin e veshjes së djalit të saj të madh.Gjithashtu ajo ka zbuluar se djali bullizohet nga shokët e klasës të cilët i thojnë se djemtë nuk veshin fustane.”Ndonjëherë, ai do të vishet vetë dhe atij i pëlqen të veshë fustane.Dhe unë e dërgoj në një shkollë me të vërtetë liberale,por edhe në Kaliforni ende ekziston parimi “Djemtë nuk veshin rozë “, është shprehur aktorja.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu