• |
ide | kryesore

Regjisori i njohur reagon pas akuzave të Sharon Stone: Ajo e dinte cfarë po bënim

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi regjisori  Verhoeven ka reaguar ndaj deklaratës së aktores Sharon Stone.


Gjatë një interviste në muajin mars,Sharon akuzoi regjisorët se i filmuan  pjesët intime pa dijeninë e saj dhe se u detyrua të hiqte të brendshmet në skenën e filmit “Basic Instinct”.Mirëpo Verhoeven e ka hedhur poshtë këtë deklaratë të saj duke e cilësuar si të “pakonceptueshme”.“Ajo e dinte saktësisht se çfarë po bënim.Unë i thashë asaj se skena ishte bazuar në historinë e një gruaje që e njihja kur isha student, e cila bënte kryqëzimin e këmbëve pa brekë rregullisht në festa” u shpreh regjisori.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu