• |
ide | kryesore

Asnjë viktimë dhe 14 raste me Covid-19 në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut

-Instant, Lajme, Të fundit

Gjatë 24 orëve  të fundit, Maqedonia e Veriut ka regjistruar 14 raste të reja me koronavirus.


Fatmirësisht nuk është regjistruar asnjë viktimë.


Ndërsa Instituti i Shëndetit Publik bëri me dije se 2 pacientë me Covid janë shëruar, duke e çuar numrin e përgjithshëm në 150, 126 persona të shëruar.

Sakaq që nga fillimi i pandemisë kanë humbur jetën 5, 487 persona.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu