• |
ide | kryesore

Video/ Italia reziston vetëm 3 minuta në Wembley: Shaw kalon Anglinë përpara

-Instant, Sport, Video

Një finale blitz ajo e nisur nga Anglia në Wembley, në finalen e Euro 2020 kundër Italisë. Kur të kaltrit nuk ishin futur ende në lojë, Tre luanët kaluan në avantazh që në minutën e 3. Një gol i Shaw ka ndëshkuar prapavijën e Mancinit, duke i dhënë startin e duhur finales dhe duke ndezur korin në shkallët e stadiumit, “It’s comming home”.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.