• |
ide | kryesore

Video/ Nga bari i Maracana videotelefonatë me Argjentinën: biseda e Messi me familjen pas triumfit bëhet virale

-Instant, Sport, Video

Trofeu i parë me Argjentinën dhe dëshira e madhe për ta ndarë ndoshta suksesin më të ndjerë për Lionel Messi me familjen. Pas triumfi 1-0 në finalen e Kupës së Amerikës kundër Brazilit, numri 10 i Argjentinës mund të shfryjë tërbimin e tij e të clirojë lumturinë, pas viteve të tëra dështimesh me fanellën Albiceleste. E Pleshti ka dashur të bëjë menjëherë me njerëzit më të afërt, gruan e mbi të gjitha fëmijët, që ndoshta e ndjenin më tepër se të gjithë peshën e mungesës së fitoreve të kampionit të Barcelonës me fanellën e kombëtares. Videotelefonata nga bari i Maracanãs është bërë menjëherë virale…Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.