• |
ide | kryesore

Menaxheri i Justin Bieber i jep fund martesës

-Instant, Paparazzi, Slider

Menaxheri i Justin Bieber, Scooter Braun, është ndarë nga  bashkëshortja e tij prej shtatë vitesh.


Burime të afërta kanë zbuluar për mediat se dyshja ka një muaj që është ndarë dhe të afërmit si dhe  miqtë e tyre  kanë qenë në dijeni. Megjithatë, burimet kanë shtuar se ata nuk dëshirojnë të divorcohen me letra dhe jetojnë ende së bashku.Scooter dhe Yael Cohen filluan të dilnin në vitin 2013 dhe kanë tre fëmijë: Jagger, gjashtë vjec, Levi, katër dhe Hart, dy vjec.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu