• |
ide | kryesore

Ndryshon trupa gjykuese e ish-kryeprokurorit Llalla, kush ikën dhe kush vjen (EMRAT)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ndryshon trupa gjykuese në Gjykatën e Apeit ndaj ish-Prokurorit të Përgjithshëm Adriatik Llalla.


Gjyqtarët që dorëhiqen nga çështja janë Dhimitër Lara dhe Saida Dollani.


Shkak për tërheqjen e tyre është bërë fakti se ata kanë marrë pjesë në vendimin për sekuestron e pasurive të Llallës. Siç raporton Klodiana Lala, dy anëtarët e dorëhequr të trupës gjykuese pritet të zëvendësohen nga Miliana Muça dhe Enton Dhimitri.

1 Comment

  1. Ketij lalucit Llalla, i dukej vetia b.th e zgjua, sa i kishte ne dore me fakte, filmime, dokumente, hajdutet ne pushtet nga i pari tek i fundit dhe mbeshtetsit e tyre; ambasadorin kinez te USA (dosja Bankers, cantat me €,$ qe merrte nga Edvini), ambasadoren hajdute te BE (dosja villa e rezidences, cantat me €,$ qe merrte nga Edvini) ambasadorin karagjoz te OSBE (kasetat porno, cantat me €,$ qe merrte nga Edvini) etj, heshti sepse lala Llalla, kerkonte edhe p..h po e donte edhe te rrojtur. Tani do te hash derrin deri ne fund, o laluc.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.