• |
ide | kryesore

Princ Charles zbulon këngën e tij të preferuar

-Instant, Paparazzi, Slider

Princi Charles ka zbuluar së fundmi këngët e tij të preferura.


Në shfaqjen një orëshe “Muzikë dhe kujtime me Princin e Uellsit në HRH”, transmetuar me rastin e  73 vjetorit të themelimit të Institutit të Shëndetit Publik (NHS), Charles tregoi se  The Three Degrees, Diane Ross dhe Edith Piaf janë ndër të preferuarit ndërsa kënga e tij më e pëlqyer është ‘Don’t Rain On My Parade’, nga Barbara Streisand.  Më pas, Princ Charles falenderoi të gjithë stafin e Shërbimit Kombëtar të Shëndetit dhe vullnetarët në të gjithë vendin.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu