• |
ide | kryesore

Vajza italiane nuk përmbahet, del lakuriq sipër makinës për të festuar fitoren e europianit (VIDEO +18)

Syri i Lapsit

Nuk është gjë e lehtë fitimi i një kampionati europian. Italia e provonte fatin që prej 1968-ës, atëherë kur e fitoi për herë të parë, por pa sukses. Kupa do të rikthehej në Romë pas 53 vitesh pas fitores së “Azurrëve” në Ëembley të Londrës me penallti ndaj Anglisë. Pasi Donnarumma priti penalltinë e Saka, kishte vend vetëm për festime. Italia shpërtheu në gëzim pas ngritjes së kupës. Festimet u zhvilluan në çdo qytet në mënyra të çuditshme.


Në rrjetet sociale po bëhet virale një video e një tifoze italiane e cila ka zgjedhur që gëzimin ta shprehë ndryshe… topless. E pabesueshme, por e vërtetë. Ajo është filmuar teksa ka dalë e zhveshur në pjesën e xhamit të makinës dhe valëvit flamurin kombëtar të Italisë. Mënyrë e mirë për të festuar? Mesa duket për këtë tifoze po, ndërkohë që shfaqja e saj ka shkaktuar habi dhe të qeshura mes kalimtarëve.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu