• |
ide | kryesore

Zbulohet e vërteta e videos së Justin dhe Hailey Bieber

-Instant, Paparazzi, Slider

Justin Bieber dhe bashkëshortja e tij, Hailey janë përfolur së fundmi në media për shkak të një videoje të publikuar  së fundmi në rrjete sociale.


Në videon e postuar Justin i drejtohej Hailey-t tepër i nervozuar teksa po dilnin nga një koncert në Las Vegas. Këto pamje kanë bërë që përdoruesit të kritikojnë këngëtarin për mënyrën sesi sillet me bashkëshorten e tij.Mirëpo disa dëshmitarë i kanë dalë në mbrojtje Bieber duke zbuluar sesi qëndron e vërteta.“Ai nuk po bërtiste dhe ne ishim atje, dëshmitar të asaj çfarë ndodhi. Ai ishte gjithë adrenalinë”, shkroi një fans.“Ai ishte në adrenalinë nga performanca. Ai nuk ishte i zemëruar me Hailey-n dhe nuk po i bërtiste asaj. E urrej faktin që ai del gjithmonë si njeri i keq kur nuk është aspak i tillë”, shkruan disa të tjerë.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu