• |
ide | kryesore

Festa private e Yuri Kim për Ilva Taren, Alketa Vejsiu publikon pamjet (FOTO)

-Instant, F1, Kryesore, Lajme, Paparazzi, Të fundit

Pas deklaratës së gazetares Ilva Tare, për largimin e saj nga Euronews dhe vendimin për tu larguar nga Shqipëria drejt USA, të shumtë ishin miqtë dhe kolegët të cilët publikuan statuse urimi ndaj saj.


Një nga këto personazhe ishte dhe ambasadorja amerikane Yuri Kim, e cila u shpreh se intervistën e saj të parë e kishte dhënë në emisionin e Ilvës duke e komplimentuar për inteligjencën si gazetare.


Përpos komplimenteve dhe urimeve, ambasadorja Yuri Kim organizoi dhe një festë lamtumire për Ilvën e cila ishte mbajtur sekret deri më tani. Në këtë organizim ku ishin të ftuar personazhe të medias, një ndër to ishte dhe prezantuesja Alketa Vejsiu, e cila ka vendosur të zbulojë pamjet nga festa private.

 

23 Comments

 1. Open Society party. Shqiperine ta mbushim sa me shpejt me Bangladeshas, kurse shqiptaret ti cojme sa me shume te pastrojne halete e elitave neoliberale ne ShBA dhe Europe.

   1. Po daje, me kto jan mbush administrata e larte e cdo insitucioni, shifi jeteshkrimet e zv ministrave dhe ministrave , keshilltareve , juristeve, drejtoreve etj…

    eshte kriter qe duhet te permushet, te kesh punu tek osfa , te kesh marre burse nga noi fondacion i lidh me soros

    La società civile? Bravo, una bella idea, la prima cosa bella e giusta che mi son sentito dire. La società civile, appuntamente! Ora me lo scrivo

 2. Ben mire qe del ne Foto me Alketen Kim !Kujdes se burri i saj ka marre plot tendera korruptive ne qeverisjen e monstres Edi Rama !Ka dale gje per Ju….?
  Prandaj i levyret pushtetit Alketa,burri i saj me letra……….,ben namin ne tendera e korrupsion ne te gjitha institucionet!
  Te hetohet dhe do shikoni se çfare monstruozitetesh do dalin nga keto vjedhje qe ai ben !?
  Kim,ti je nje turp i pashoq i Amerikes ne kete vend,nje zedhenese e krimit ekonomik,politik e te rruges po ashtu qe jane njesh bashke me qeverisjen e edi rames,sulltan !

  1. O Kimete, vellai i kesaj Vejsiut eshte terorist i kapur ne flagrance me bomba me telekomande.
   Keta jane te preferuarit e USA?

 3. dicitura kur media esht e kapme nga politika …
  apo rroft ambasada usa liderja reformes ndrejtesi

  po ju te Lapsit smoret ftese?

 4. YMER GELBAZA KELLIRA FRROK CUPI ALFRED PEZA DHE MUHAMED VELIU GARANT JANE DUKE MASTURBUAR DIKU AFER ZYRED SE EDI RAMES TANI NGA FRUSTRIMI SEXUAL I TYRE

 5. Women power? Me femra si alketa qe martohen me miliardere dhe qe i lepihen deri ne fund dy burrave me te pushtetshem ne vend ? Nese ky lloj i sofistikuar apo high class kurverimi eshte fuqia e femres atehere respekt edhe per kurvat e rruges.

  1. Se nuk i do njeri keto qelbesira qe i perlyhen pushtetit. Jane fytyra fals dhe te urryera..Nuk arrin a kuptosh?

   1. Jam i sigurt se kur pushteti te ktheje ne krahun tjeter, te gjithe ata qe shajne do kene vetem elozhe per “qelbesirat” e radhes. Une jam kunder cdo pushteti shtypes pamvaresisht sigles partiake. Shume shqiptare qellojne nga istikami i partise po nuk shqetesohen per zullumet e pushtetit per sa kohe qelbesira eshte qelbesira e krahut tim!

 6. Te nxjerrim mjalte? Nuk ka mundesi. Nuk hame lule hame plehrat e niko peleshbythe. Pyet pak per qumeshtin djathin mishin ujin, etj, edhe afrikani turperohet. Po ju nuk keni turp o turpi njerezise. Keto duhen hedhur te ishulli i kanibaleve, ben njeriu nje te mire ne jete. A po ce do!? Me mire te na helmojne kurvat dhe bythqirat. Dakort?

 7. kjo karakurve koreane u ha mutin kurvave te bishtit te zhurit .kjo eshte pjelle e ushtareve japoneze e mbrujtur me spermen dhe djersen e qelbur te tyre.amerika vendi i kurvave eshte po kjoo nuk mund te krahasohet me asnje .kesaje i ka plasur cipa fare .per kete mund te perdoresh cdo lloje fjalori bordelloje dhe nuk do te mjaftonte .ptuuuu qelbesira se na ndyu vendin.kerma aziatike e bordellove.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu