• |
ide | kryesore

VIDEO/ Tension në Shkodër, arbitri ndërpreu ndeshjen sapo shënoi Vllaznia

-Instant, Arkiva, Sport

Situatë e tensionuar në stadiumin Loro Boriçi të Shkodrës ku gjyqtari ndërpret ndeshjen për shkak të sjelljes së tifozëve.


Ishte minuta e 46-të kur Vllaznia kaloi në avantazh me nisjen e pjesës së dytë.


Ishte Gjurgjeviç gjen rrugën e rrjetës, pas asistit të Gurishtës.

Por hedhja e flakadanëve dhe sendeve në fushë ka bërë që arbitri të fusë ekipet në dhomat e zhveshjes.

Takimi ka rifilluar vetëm pas një ndërprerje prej 10 minutash.

Rezultati është 1-0 ndërsa në sfidën e parë shkodranët kanë humbur 3-1. ©LAPSI.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu