• |
ide | kryesore

Publikohet bashkëpunimi i Pop Smoke dhe Dua Lipa

-Instant, Paparazzi, Slider

Para vdekjes së tij në shkurt të vitit 2020 gjatë një pushtimi në shtëpi në Los Anxhelos, Pop Smoke regjistroi një video në bashkëpunimin e Dua Lipa 2018 me Calvin Harris, “Një puthje”.


Tani single i reperit pas vdekjes me këngëtaren është publikuar.


“Demeanor” paraqet Dua Lipa duke kënduar “Ju nuk mund të thoni pop pa smoke, kështu që mbushni mushkëritë / Por diamantët do t’ju bëjnë të mbyteni / Ju pëlqen mënyra se si unë lëviz / Sjellja ime është më e dobët se e juaja, prandaj duartrokitni ”

Ylli britanik publikoi njw pjesw tw shkurtwr tw lwngws në Instagram duke përdorur videon e Pop Smoke duke kërcyer me këngën e saj të vjetër në një makinë.

Kënga e re shfaqet në albumin e dytë pas vdekjes të Pop Smoke, “Faith”, i cili përfshin gjithashtu bashkëpunime me Kanye West, Pharrell, Quavo, 21 Savage, Chris Brown dhe Kid Cudi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu