• |
ide | kryesore

Si ‘eklipsohet’ Basha kur mbërrin Berisha në sallë (VIDEO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Vazhdimisht kur flitet për PD-në, ka dyshime se hija e Sali Berishës ndihet ende në selinë blu dhe në shumë raste ai eklipson lidershipin e Lulzim Bashës. Një moment interesant ishte sot gjatë mbledhjes së Këshillit Kombëtar. Kur Sali Berisha mbërriti në sallë, thuajse e gjithë vëmendja e demokratëve ishte ndaj tij duke “harruar” Lulzim Bashën, i cili para disa javësh mori një mandat të tretë për drejtimin e PD-së. Deri diku e kuptueshme pasi Berisha është lideri historik i demokratëve, ndonëse shpesh Bashën e akuzojnë se tashmë pas 8 vitesh në krye të PD-së do duhej ta kishte ‘vrarë babain’ e tij politik. Shihni videon më poshtë.4 Comments

  1. te gjithe juve tia hani karin sali berishes o sorosiane ju duhet njie hitleri dyte tju diege me napalm bij bushtrash vrases komunise

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu