• |
ide | kryesore

Covid-19 në Kosovë/ Asnjë viktimë dhe 7 të infektuar gjatë 24 orëve të fundit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Autoritetet shëndetësore në Kosovë kanë publikuar të dhënat e fundit të ecurisë së COVID-19 atje.


Në njoftimin zyrtar thuhet se gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar pozitivë 7 qytetarë. Nga krahu tjetër, për fat të mirë, nuk është regjistruar asnjë viktimë.


Sa i përket të shëruarve ato janë 2, ndërsa numri i përgjithshëm i tyre, që prej fillimit të pandemisë është 105.536.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu