• |
ide | kryesore

3 raste të reja me COVID në 24 orët e fundit në Kosovë dhe asnjë viktimë

-Instant, Lajme, Të fundit

Në 24 orët e fundit në Kosovë nuk është regjistruar asnjë viktimë nga COVID-19.


Gjatë kësaj kohe janë regjistruar edhe 3 raste të infektuara me këtë virus.


Kështu bëhet e ditur nga statistikat e publikuara nga Ministria e Shëndetësisë.

Gjatë 24 orëve të fundit në vend janë shëruar edhe 2  persona. Numri i rasteve pozitive me COVID-19 deri tani ka shkuar në 107 mijë e 906.

2 mijë e 264 persona kanë humbur jetën për shkak të COVID.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu