• |
ide | kryesore

Antonio Banderas, pjesë e “Indiana Jones 5”

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se aktori Antonio Banderas do të jetë pjesë e  filmit të ri “Indiana Jones 5”.


Pjesë e kastit të aktorëve do të jenë: Harrison Ford, Phoebe Waller Bridge, Mads Mikkelsen, Boyd Holbrooke dhe Schonet Renee Wilson.Steven Spielberg është producenti ekzekutiv, ndërsa John Williams skenaristi kryesor.Filmi është duke u xhiruar në Glasgow, Skoci, por Harrison ka ndaluar filmimet sepse  është duke u rikuperuar nga dëmtimi i shpatullës që pësoi gjatë xhirimeve  në fund të qershorit.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu