• |
ide | kryesore

Britney Spears shfaqet me një unazë fejese pas ngjarjeve të bujshme të kohëve të fundit

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi një unazë me gurë diamanti është parë në gishtin tipik të martesës së Britney Spears, në mes të betejës së saj të vazhdueshme kundër babait Jamie Spears.


Në dëshminë e saj muajin e kaluar, Britney pretendoi se baba i saj e ka ndaluar atë të martohet me partnerin Sam Asghari, me të cilin ajo është lidhur që nga viti 2016, dhe gjithashtu sipas saj, e ka të ndaluar të ketë një fëmijë me të.
Ylli i muzikës, pretendoi se si babai i saj e ka kontrolluar çdo aspekt të jetës së saj, duke e detyruar atë të marri kontrollues lindjesh për të parandaluar që të ketë një fëmijë.


Të dielën, këngëtarja 39-vjeçare u fotografua duke marrë kafe nga Starbucks, ku u dallua dhe unaza në gishtin e saj.

Të gjithë janë duke menduar se çifti ka hedhur një tjetër hap në marrëdhënien e tyre.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu